Gezocht: Klussers en schoonmakers en een opruimverzoek

Onze ‘Nieuwe’ Kerk is inmiddels alweer ruim 100 jaar oud en wordt door veel mensen gebruikt. Dan moet er regelmatig worden schoongemaakt en is er wel eens wat aan reparatie toe.

Zaterdag 10 maart willen de kerkrentmeesters met gemeenteleden de handen uit de mouwen steken! Onder meer de kerkzaal opruimen, schoonmaken, de consistorie opknappen staat op het programma. Om 9.00 uur wordt gestart en rond 13.00 uur afgerond.

Je kunt je opgeven bij Gerdine Blaauwendraad of Maarten van Dijk via e-mail.

Opruimverzoek

Op 10 maart willen de kerkrentmeesters de kerk ook opruimen. Iedereen die spullen heeft opgeslagen in de kast in het Hok van Cock, de ruimtes onder de torens, of op de balkons vragen moet deze labelen met naam en telefoonnummer (als deze spullen geen duidelijke/herkenbare bestemming hebben in de kerk of voor de taakgroepen). Anders zullen deze spullen worden weggegooid of naar de kringloop worden gebracht.

 

 

Wat je ook interessant zou vinden