Heb jij zin om mee te gaan naar de New Wine Zomerconferentie? Wacht niet langer en geef je op!

Heb jij zin om naar de New Wine zomerconferentie te gaan en op het Nieuwe Kerk-veld te staan? We hebben al veel aanmeldingen binnen. Wacht niet langer en schrijf je in!

De conferentie wordt gehouden in Liempde van 21 t/m 27 juli. Het belooft een mooie en inspirerende week te worden. Met veel ruimte voor ontmoeting met God en elkaar.

Het thema voor 2018 is: Proef het koninkrijk! De kerk als proeverij. Hoofdsprekers zijn Julian & Sarah Richards van Cornerstone Church in Swansea. Een kerk die verder wil gaan dan alleen de zondagse diensten en zich sterk richt op de directe omgeving. Corner Stone heeft als missie: Jezus en Zijn boodschap voor iedereen toegankelijk maken. Je kunt meer lezen over het thema op de website.

Kortom: heb je zin om mee te gaan en op het Nieuwe Kerk veld te staan? Schrijf je in via de website. Onze kwartiermaker is Elaine Vos. Stuur daarna een mailtje met je aanmeldnummer en met hoeveel personen je komt naar Eline Zeilmaker.

Wat je ook interessant zou vinden