MEER-avond op 13 mei over reflectie

Op zondagavond 13 mei is de volgende MEER-avond binnen het thema ‘Ruimte voor God-lessen uit de kloostertraditie’. Deze avond komt Marnix Niemeijer spreken over ‘Reflectie’.

Marnix Niemeijer is onder andere voormalig docent en directeur van Tear. Dit heeft hem op veel plaatsen in de wereld gebracht, maar ook in zijn persoonlijk leven heeft hij veel toppen en dalen gekend. Zelf zegt hij hierover: “Het leven bracht mij bij mijn overtuiging dat God door mensen met een radicaal en liefdevol herstel bezig is in de wereld, een herstel dat zijn handtekening draagt van gerechtigheid, vrede en vreugde. In mijn leven zoek ik steeds weer naar verbindingen tussen mijn geloof en de wereld waar ik deel van uitmaak.”

Zondagavond 13 mei zal hij zijn indrukwekkende levensverhaal met ons delen en hoe dit hem heeft leren reflecteren op het leven en op wat daadwerkelijk belangrijk is:  “over de kwetsbaarheid van de mens en de nabijheid van God hierin, over Zijn liefde en trouw.”

Van harte welkom!

Zet de dienst als *.ical in je agenda

Op deze pagina vind je meer informatie over de MEER-avonden.

Wat je ook interessant zou vinden