Wijkborrel Ondiep en Zuilen 21 januari 2018

Alle Nieuwe Kerkers die woonachtig zijn in de wijken Ondiep en Zuilen zijn uitgenodigd voor de wijkborrel op zondag 21 januari om 15.30 uur in De Sandwich Company (adres: Amsterdamsestraatweg 543).


Binnen Ondiep en Zuilen is het al enige tijd de gewoonte om elkaar elk halfjaar als Nieuwe Kerkers te ontmoeten in de eigen wijk om juist ook die kerkgenoten te kennen die bij je om de hoek wonen. Eerdere keren lunchten we met elkaar en deze keer zullen we het jaar starten met een kleine borrel. Iedereen uit Ondiep en Zuilen is hiervoor van harte uitgenodigd. Schroom niet om andere wijkgenoten mee te nemen naar de borrel.

Het is goed om te weten dat consumpties voor eigen rekening zijn. Als dit een uitdaging voor je is, laat het ons dan vooral weten. Wil je daarnaast aan ons laten weten dat je komt? Dat kan bij Tim Dees. Dan kunnen wij ons op je komst verheugen. Wij zullen er als wijkcontactpersonen in ieder geval zijn.

Hartelijke groet en hopelijk tot de 21e!

Annette van Dijk (wijkcontactpersoon Ondiep)
Margje en Tim Dees (wijkcontactpersonen Zuilen)

Wat je ook interessant zou vinden