Zondag: het goede van de Geest (doopdienst)

Aanstaande zondag worden er vier kinderen van de gemeente gedoopt! In de dienst lezen we Johannes 16. Jezus spreekt daarin de merkwaardige woorden dat het goed is voor de leerlingen dat hij vertrekt. Hoe kan het goed zijn als Jezus er niet meer is?


Dat heeft alles te maken met de belofte van de Geest. Wat maakt dat de komst van de Geest beter is voor de leerlingen en ons dan de lichamelijk aanwezigheid van Jezus? We denken na over het goede van de Geest.

Het goede van de Geest wordt o.a. zichtbaar in het ontvangen van nieuw leven. Deze dienst dopen we vier kinderen van de gemeente:

Kira Elena Willemina Heite, dochter van Martijn Heite en Svetlana Kichenko
Jeppe Christiaan Moolenburgh, zoon van Daniël en Elisabeth Moolenburgh
Job Victor Nauta, zoon van Tom en Margreet Nauta
Marcus Johannes Vos, zoon van Lizeth en Jorie Vos.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk