100e MEER-avond in de Nieuwe Kerk

Op 14 januari 2018 vindt de 100e MEER-avond in de Nieuwe Kerk plaats en dat willen we niet ongemerkt voorbij laten gaan!

Al sinds 2007 wordt elke tweede zondag van de maand een MEER-avond georganiseerd. Deze avonden zijn ontstaan vanuit het verlangen om in een rustige, intieme sfeer de nabijheid van God te zoeken, en dat doen we door middel van een aanbidding, verdieping en ministry.

Als afsluiting van de huidige serie over Aanbidding, zal er deze 100e MEER-avond een worship-avond worden georganiseerd met de gebroeders Vink, onder meer bekend van The Psalm Project. Deze avond willen we God aanbidden maar ook danken voor al 10 seizoenen MEER!

De avond start om 19.30 uur, vanaf 19.00u staat er al koffie en thee klaar. Van harte welkom, zowel op 14 januari 2018 als ook bij de vele MEER-avonden daarna!

Wat je ook interessant zou vinden