13 juni Inspiratieavond Duurzaam kerk zijn

Op 13 juni vindt de inspiratieavond over de dromen voor de kerk en een duurzaam leven plaats. Op deze avond willen we met NK-ers nadenken hoe we gemeente-zijn zien als startpunt voor een duurzaam leven. We willen stappen zetten om een Groene Kerk te worden (en te zijn!).

De inspiratieavond is voor iedereen die bezig is geweest met de challenges na de startzondag, maar ook alle andere geïnteresseerden zijn van harte uitgenodigd!

De avond wordt gehouden in de kerkzaal van de Nieuwe Kerk. Hier willen we de eigen ervaringen uitwisselen, horen welke stappen al worden genomen en samen doorkijken naar de stappen die we nog willen nemen.

Vanaf 19.30 uur staat de koffie, thee en chocola klaar en om 20.00 uur begint de avond in de kerkzaal. Het zal een interactieve avond zijn, met zowel terugblikken als vooruitkijken. Wees welkom! Voor meer informatie en aanmelden (niet verplicht) kun je terecht bij Pauline Baars.

Wat je ook interessant zou vinden