21 september (20-22 uur Nieuwe Kerk Wittevrouwen) Toerustingsavond gespreksleiders huiskringen

Dit seizoen gaan we op de huiskringen (en ook regelmatig in de diensten) aan de slag met het leven van Jakob. Deze keer zonder dat we daarbij een apart boekje gebruiken. Om als gespreksleider toch beslagen ten ijs te komen organiseren we deze avond.

Dirk de Bree zal tips/tools delen om een kringavond voor te bereiden. Centraal daarin staat de zgn. ‘inductieve methode’ – puur gericht op het lezen van de Bijbeltekst en het formuleren van de juiste vragen, om als groep tot de kern te komen. We richten ons op het bijbelgedeelte wat komende kringavond centraal zal staan (heb je dus meteen je voorbereiding klaar;-) De avond is vooral bedoeld voor gemeenteleden die wel eens een kringavond leiden, maar ook als je niet op een kring zit of nooit een avond leidt ben je uiteraard welkom. Apart aanmelden is niet nodig.

Wat je ook interessant zou vinden