24-uurs gebed online – Verootmoediging/Zorg voor elkaar/Heilige Geest

Tijd voor gebed nemen kan lastig zijn wanneer alles anders gaat dan je gewend bent. Door middel van de website www.24x7gebedutrecht.nl willen we je, samen met een aantal andere kerken in Utrecht, helpen tijd te reserveren voor gebed en invulling te geven aan je gebedstijd. Er zijn drie “gebedsmuren” of onderwerpen: Verootmoediging, Zorg voor elkaar en Heilige Geest. Hier vind je o.a. vanuit de NK een leidraad voor een tijd van verootmoediging, een thema wat goed past in deze tijd voor Pasen. 

Wat moet je doen?
Je meld je eerst aan en krijgt dan informatie met toegang voor de gebedsmuren. Op de gebedsmuren vind je inspirerende bijbelteksten, liederen, studies en opdrachten. Je kunt ook zelf iets achterlaten om anderen te bemoedigen of te inspireren. 

Om aan te melden of voor meer info: www.24x7gebedutrecht.nl. Voor vragen kun je ook mailen naar gebed@nk-utrecht.nl.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Nancy Breekveldt (ouderling gebed)

Nancy Breekveldt is samen met haar man, Jaap Breekveldt, ouderling Gebed.