4 november – gemeenteavond over groei

Op 4 november organiseert de kerkenraad, met ondersteuning van de groeigroep, een gemeenteavond over de groei van onze gemeente.

Op deze avond zal de kerkenraad haar conceptvisie op groei presenteren en is iedereen van harte uitgenodigd hierover met de kerkenraad en met elkaar in gesprek te gaan.
Het zal weer een mooie en interactieve avond worden!

De avond start om 19.30 uur met inloop en koffie en wordt gehouden in de kerkzaal. Ter voorbereiding op deze avond tref je hier het concept visiestuk aan. Wie dat fijn vindt kan dit alvast lezen. In dit stuk zijn ook de uitkomsten van de twee gemeenteavonden van afgelopen juni verwerkt. Mocht het stuk al voorafgaand aan de gemeenteavond vragen of opmerkingen oproepen, dan kun je die mailen naar Gerard van Dieren.

Wat je ook interessant zou vinden