5 november – gesprek over: Millennials& kerk en corona

Hoe gaat het met je geloof in deze tijd? Lukt het betrokken te blijven bij de kerk? En, hoe helpen de online diensten jou? Vragen waar wij graag samen met jou over in gesprek gaan. Onlangs werden de resultaten van een onderzoek naar ‘millennials&kerk&corona’ gepresenteerd met bijgevoegd een aantal adviezen. Check hier.

Wij zijn benieuwd of jij je herkent in het onderzoek en willen graag met jou brainstormen over deze tijd, wat dat met jou doet en wat dat betekent voor de Nieuwe Kerk en onze activiteiten. Iedereen tussen de 20-25 jaar is welkom op donderdag 5 november om 20uur. Binnenkort volgt de link om je aan te melden. Zo mogelijk live met 30 personen en anders gaan we online.

Dorina Nauta en Dirk de Bree

Wat je ook interessant zou vinden