7 november | DOEL: kleding inbreng

KERST-KLEEDJE-AAN VRAAGT:

Mooie kleding, schoenen en accessoires voor verkoop en doorverkoop. Vanuit de Nieuwe Kerk organiseren we elke Kerst een tweedaagse pop-up boutique met kleding en accessoires ingezameld door buurtbewoners, bedrijven en….. JOU! Dus zoek ook dit jaar je kast weer uit en geef jouw overdadige mooie kleding/ accessoires een fijne nieuwe bestemming.

Wil je afstand van een wel heel bijzonder kledingstuk doen maar zie je graag een vergoeding voor terug? Dan is doorverkopen ook een optie. Jij stopt je kleding met naam, telefoonnummer en e-mailadres in de mand, wij verkopen het kledingstuk voor jou door. Zo ontvang jij na afloop 50% van het verkoopbedrag terug en gaat er 50% naar een goed doel.

Je spullen kun je voor in de kerk inleveren. Er staat weer een rieten-mand klaar. Vergeet je bij het doorverkopen van je spullen niet je naam, e-mailadres en kledingstuk op een strookje van de flyer te zetten.

Meer weten? Neem dan contact op met Margriet Freeke
margriet@freeke.nl / 06-47 24 0010

Wat je ook interessant zou vinden