7 November Introavond nieuwe leden

Op donderdag 7 november organiseren we een introductieavond voor nieuwe leden. Ook als je meer betrokken wilt zijn bij de Nieuwe Kerk en nog geen lid bent, ben je welkom.

Tijdens de avond leer je elkaar en de kerk (nog) beter kennen, en kom je erachter welke plek jij in de kerk zou willen en kunnen innemen.

We gaan in op de visie en het beleid van de Nieuwe Kerk; wat geloven we en wat vinden we belangrijk? We bespreken ook wat je zou willen ontvangen van de Nieuwe Kerk en wat je zou kunnen geven. Er is alle ruimte om vragen te stellen en ook de predikanten zullen aanwezig zijn. De avond begint om 18.30 uur met een lekkere maaltijd en duurt tot ongeveer 22.00 uur en vindt plaats in de zaal achter de kerk. Ben je van plan om te komen? Stuur als je mee wilt eten vóór woensdag 6 november een e-mail naar pastoraat@nk-utrecht.nl. Laat het ook even weten als je dieetwensen hebt.

Wat je ook interessant zou vinden