Aanmelden belijdenisgroep

Inmiddels hebben zich al een heel aantal mensen gemeld om dit seizoen mee te doen met de belijdenisgroep. Ik heb er al zin in. Een seizoen meedoen met de belijdeniskring is sowieso een goede investering voor je geloof en levert vaak mooie contacten op binnen de gemeente. Samen gaan we in gesprek over allerlei thema’s en maken dat ook praktisch. Het helpt je om goed te overwegen / je voor te bereiden op het doen van belijdenis. Daarin zeg je publiek ‘ja’ tegen God, temidden van de gemeente.

Als je nog niet gedoopt bent is dat ook het moment je te laten dopen. Als je als kind gedoopt bent, is dat het moment dat je ‘ja’ zegt op je doop en daarmee de belofte van je ouders ‘overneemt’. We komen eens per twee weken samen op de woensdagavond en starten op 6 oktober. Liever eerst nog even overleggen? Laat me weten. Meer info/aanmelden, dat kan via de mail

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk