Aanmelden retraites 1 & 2

Er staat in november en maart twee retraites op de agenda waar je je voor aan kunt melden.

Retraite 1: Van 15 t/m 17 november 2019 zal voor de tweede keer een NK retraite zijn in retraitecentrum Klein Sion in Leuvenheim. Het zijn dagen van rust, ruimte voor persoonlijke bezinning en gebed. Op dit moment is er nog plaats voor 8 deelnemers. In de nieuwsflits van volgende week volgt meer informatie. Als je nu al weet dat je wilt deelnemen, dan kun je je per mail aanmelden bij Lydia Kansen.

Retraite 2 : Van 20 t/m 22 maart 2020 staat een vervolgretraite gepland voor degene die aan de eerste retraite hebben meegedaan. Ook daarvoor zijn de plaatsen beperkt en hebben zich al een aantal deelnemers gemeld. Over het programma volgt t.z.t. verder informatie. Mocht je erbij willen zijn, dan kun je alvast een mail sturen naar Lydia.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.