Actie Kerkbalans 2018 op de mat

In de komende dagen zal bij alle gemeenteleden de jaarlijkse brief voor de Actie Kerkbalans op de mat vallen. In 2017 hebben we als gemeente de begroting gehaald qua inkomsten. Als kerkrentmeesters zijn we iedereen dankbaar voor zijn/haar bijdrage. We hadden afgelopen jaar echter grotendeels maar één predikant, ook qua kosten. Als gemeente willen we dit jaar graag verder werken naar een structureel gezonde basis voor de Nieuwe Kerk met onder meer twee predikanten.

Mocht u nog niet bijdragen aan de Nieuwe Kerk, zou u hier dan over na willen denken? Per volwassen gemeentelid is dit jaar circa 65 Euro per maand nodig, om de jaarlijkse begroting rond te krijgen. Mocht u uw gift willen toezeggen of verhogen, of wilt u meer informatie over de financiën van de Nieuwe Kerk, kijk dan op de website van de Nieuwe Kerk.

In de dienst van komende zondag zal er ook aandacht zijn voor de Actie Kerkbalans.

In een overzichtelijke infographic is te zien hoe de begroting van de Nieuwe Kerk eruit ziet. Ook is de infographic omgezet in een animatie:

 

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Edvard Hendriksen

Edvard houdt zich als kerkrentmeester bezig met fondsenwerving voor de Nieuwe Kerk