Actie Kerkbalans 2019: draag ook financieel bij aan je gemeente

In de komende dagen zal bij alle gemeenteleden de jaarlijkse brief voor de Actie Kerkbalans op de mat vallen. In 2018 heeft de Nieuwe Kerk de begroting gehaald qua inkomsten, terwijl er voor het eerst weer een volledig jaar 2 predikanten op de loonlijst stonden. Als kerkrentmeesters zijn we iedereen dankbaar voor zijn/haar bijdrage. In 2019 hopen we deze groeiende trend qua inkomsten door te zetten, zodat we onder meer verder kunnen met onze plannen voor een nieuwe jeugdwerker.

Mocht je nog niet bijgedragen hebben aan de Nieuwe Kerk, zou je hier dan over na willen denken? Per volwassen gemeentelid is dit jaar circa 65 euro per maand nodig, om de jaarlijkse begroting rond te krijgen. Mocht je jouw gift willen toezeggen of verhogen, of wil je meer informatie over de financiën van de Nieuwe Kerk, klik hier.

In de dienst van komende zondag zal er ook aandacht zijn voor de Aktie Kerkbalans.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Edvard Hendriksen

Edvard houdt zich als kerkrentmeester bezig met fondsenwerving voor de Nieuwe Kerk