Belijdenisdienst Pinksteren 2018

Op zondag 21 mei deden 10 jonge mensen belijdenis van hun geloof in de Nieuwe Kerk – wat een bijzondere dienst!

De kerk zat helemaal vol met gemeenteleden en vrienden en familie van de belijdenis catechisanten. De 10 jonge leden vertelden elk hun eigen verhaal, dat werd afgewisseld met het zingen van liederen. In zijn preek sprak wijkpredikant Dirk de Bree vooral de twintigers aan – bevlogen vertelde hij over het inspirerende pinkstervuur, het zien van visoenen en de Heilige Geest.

We kijken terug op een prachtige dienst, en we feliciteren de 10 nieuwe belijdende leden van harte met hun keuze! Hieronder kun je de foto’s van de dienst bekijken en downloaden. Je kunt de dienst ook terugkijken via Kerkdienstgemist.

Belijdenisdienst Pinksteren - Mei 2018

Wil je meer lezen over belijdenis doen in de Nieuwe Kerk, of wil je zelf belijdenis doen? Op deze pagina vind je meer informatie.

Wat je ook interessant zou vinden