Belijdenisdienst zondag 30 augustus

Aanstaande zondag 30 augustus vindt de ochtenddienst plaats in de buitenlucht, in een weiland in De Bilt, adres Utrechtseweg 91. De dienst start om 10:00.

Let op: bij voorspelde regen zijn we genoodzaakt dit buitenprogramma af te gelasten. In dat geval vindt de belijdenisdienst plaats in de Nieuwe Kerk voor een beperkter aantal personen. Zaterdag wordt besloten en gecommuniceerd waar de zondagdienst plaatsvindt via de NK-app en de whatsappgroep.

Praktisch: we bevelen natuurlijk de fiets aan als vervoersmiddel, al zijn er parkeerplaatsen voor auto’s en fietsen. Op locatie zal een team de bezoekersstromen begeleiden, herkenbaar aan de gele hesjes. Neem je eigen kleed of (klap)stoeltje mee, evenals een gevulde thermoskan koffie of thee. Zoals eerder gecommuniceerd is er een programma geregeld voor de kinderen.

Opgeven voor de buiten- en binnendienst kan via deze link.

Wat je ook interessant zou vinden