Biddend op weg naar Pasen

Het gebedsmoment van afgelopen woensdag zijn we begonnen met het lezen van Psalm 61. We lazen dat we bij God een veilige schuilplaats vinden. Hij zet ons op een rots boven de omstandigheden van ons leven. Vervolgens hebben we tijd genomen om God te aanbidden om wie Hij is en om voorbede te doen.

Iedere woensdagavond tot aan de Stille Week is er een online moment van bezinning en gebed georganiseerd vanuit de locatie Wilhelminapark en Wittevrouwen. Wil je er ook bij zijn? Stuur een mail, dan ontvang je vooraf de link. Of hou de app op dinsdag/woensdag in de gaten waar de Zoom link gedeeld wordt.


Heb je een onderwerp waar we voor kunnen bidden? Ook dan kun je dat via dit mailadres doorgeven. We starten elke woensdagavond om 20.30 uur en het duurt tot ongeveer 21.00-21.15 uur.  

Wat je ook interessant zou vinden