Brainstorm avond ouderenpastoraat

Het team pastoraat van de Nieuwe Kerk is bezig om het ouderenpastoraat meer vorm te geven. Het is in een groeiende, jonge gemeente makkelijk om voorbij te lopen aan de schouders waarop we staan, maar we willen niet voorbijgaan aan de behoeftes en wensen van ouderen.

Heb je hart voor ouderen, en lijkt het je leuk om mee te denken en/of mee te doen in het bezoeken van ouderen, het organiseren van activiteiten voor ouderen, of het vinden van andere vormen om de connectie tussen generaties te stimuleren?

Op maandag 28 of woensdag 30 januari wordt er een avond georganiseerd om hierover na te denken. Als je erbij wilt zijn, mail dan naar pastoraat@nk-utrecht.nl, en laat even weten welke datum je wel/niet kunt.

Mail ook gerust als je op die data niet kunt, maar het wel leuk vindt om mee te doen en te denken.

Hopelijk tot dan!

Wat je ook interessant zou vinden