Concert ’The Young Messiah’ zaterdag 23 juni

Jongerenkoor Esperanza nodigt je uit voor het concert ‘The Young Messiah’ op zaterdag 23 juni 2018 om 20.00 uur.

‘Wij zijn jongerenkoor Esperanza. De naam van ons koor betekent ‘hoop’. Wij zijn een koor van 25 leden en staan onder leiding van dirigent Bernhard Slijkhuis. Op zaterdag 23 juni om 20.00 uur hopen we The Young Messiah uit te voeren in de Grote kerk van Ameide, Kerkstraat 10. De avond zal muzikaal omlijst worden door verschillende musici en wordt gepresenteerd door Marcel Vroegop. De kosten bedragen 7,50 euro voor volwassenen en 2,50 euro voor kinderen. Kaartjes kunnen besteld worden via het contactformulier op de website, deze kunt u vinden onderaan de homepage. De kaarten kunnen ook aan de deur worden gekocht. Neem dan contant geld mee. De deuren gaan open om 19.30 uur. We zien uit naar uw/jouw komst!’

Wat je ook interessant zou vinden