Corona update

Beste gemeenteleden,

Door de nieuwe richtlijnen uit de persconferentie van vorige week is het weer mogelijk om komende zondag (23 januari) met maximaal 50 mensen aanwezig te zijn tijdens de kerkdiensten. We houden weer diensten in zowel Wittevrouwen als Wilhelminapark. We werken op beide locaties met het reserveringssysteem Billetto (via deze link). We vragen bezoekers om een mondkapje te dragen bij binnenkomst en verplaatsingen. Tijdens het deelnemen aan de kerkdienst is een mondkapje niet verplicht. Daarnaast kan de gemeente ingetogen zingen. Voor de diensten vanaf 30 januari zal de kerkenraad op een later moment besluiten aan de hand van de ontwikkelingen. 

Ook kan het gemeentewerk weer zoveel mogelijk opgestart worden. Uiteraard met inachtneming van de huidige coronamaatregelen. Voor kerkenraad, kringen, Alpha etc. geldt dat deze – bijv. in een kerkgebouw – bij elkaar kunnen komen. Ook jeugdwerk is weer mogelijk. Voor catechese en georganiseerd jeugdwerk kan worden aangesloten bij de regelingen die gelden voor jeugdwerk en scholen.

Vragen hierover? Mail gerust naar voorzitter@nk-utrecht.nl.

De Kerkenraad

Wat je ook interessant zou vinden