De 1e MEER-avond van het nieuwe seizoen op 8 september

De eerste MEER-avond van het nieuwe seizoen (2019-2020) zal op 8 september 2019 plaatsvinden. 

MEER staat voor:

  1. MEER van God. Samen God beter leren kennen en ontdekken wat Hij ons wil zeggen.
  2. MEER voor God. Ontdekken wat we mogen doen met Gods woorden, wat we mogen teruggeven.
  3. MEER door God. Uitdelen van wat we krijgen

Dat betekent dat we veel aandacht besteden aan aanbidding, verdieping (van jouw relatie met God) en gebed.

Het thema dat in dit nieuwe MEER seizoen centraal staat is de wapenuitrusting van God. In de brief  aan de Efeziërs worden we opgeroepen om ons niet te laten verleiden door de machten van de duisternis, maar om ons hiertegen te wapenen door de wapenrusting van God aan te doen. In het dagelijks leven blijkt evenwel maar al te vaak dat weerstand bieden aan verleidingen een spiritueel gevecht is dat we uit onszelf niet kunnen winnen. God wil ons uitrusten met wat we nodig hebben om stand te houden tegen het kwaad: waarheid, gerechtigheid, vrede, geloof, verlossing en het Woord. Met zo’n harnas kan de vijand nooit zegevieren. Deze uitrusting biedt vertrouwen, hoop en kracht om stand te houden, ook in moeilijke tijden. Dit seizoen is er ook veel aandacht voor gebed. Zonder gebed en vertrouwen in God is dit geestelijke gevecht vergeefs; we zijn van het gebed afhankelijk.

Lydia Kansen zal het nieuwe seizoen inleiden. Zij zal ons meenemen in haar inleiding over de realiteit van het kwaad.

We zien er naar uit om je op zondag 8 september 2019 om 19.00 uur te verwelkomen met een lekkere kop koffie of thee. Om 19.30 uur is de aanvang.

Locatie: Bollenhofsestraat 138 (Nieuwe Kerk Utrecht).

Vriendelijke groet,

De MEER commissie

Wat je ook interessant zou vinden