Ministrycursus | Laatste mogelijkheid tot aanmelden

Verlang jij ernaar om te groeien in gebed en het bidden voor elkaar? Dan nodigen we je van harte uit voor de ministrycursus. Je kunt je nog aanmelden t/m zaterdag 14 september. 

In september 2019 starten we in de Nieuwe Kerk i.s.m. New Wine Nederland een ministrycursus. De cursus is erop gericht om je te helpen groeien in geloof en vertrouwen, in kennis van en ervaring met deze gebedsvorm.

Bidden ervaren veel mensen als niet zo gemakkelijk. En vrijmoedig bidden voor een ander al helemaal niet.  De ministrycursus is bedoeld voor wie ministry wil gaan geven, maar ook voor wie allereerst wil groeien in persoonlijk gebed.

Kracht van de Heilige Geest
Ministry is bidden met mensen in de kracht van de Heilige Geest, in de verwachting dat God door zijn Geest daadwerkelijk aanwezig is (lees ook Lucas 11:13). Het gaat daarbij niet om de geweldige gebedsvaardigheid van de bidder, maar om God die door de Heilige Geest wil werken in het leven van de persoon die om gebed vraagt. “Ministry is zegenen wat God aan het doen is”. Zo breekt iets door van het Koninkrijk van God.

De gegevens op een rij:

Data: 4 dinsdagen 17 september, 1, 15 en 29 oktober. Tijdens de cursus zal een 5e terugkomavond worden afgesproken.

De avonden zijn in de week dat er geen huiskring is.

De avonden zijn als volgt opgebouwd:

  1. De heelheid van Gods Koninkrijk – De bijbels basis en praktijk van ministry
  2. Meebewegen met wat God aan het doen is – Gebedsministry is luisteren, vragen en kijken
  3. De hele mens op het oog – Gebedsministry is gericht op heelheid
  4. Vergeving ontvangen en anderen vergeven – Basisprincipes rond vergeving
  5. Terugkomavond – Meewerken met God

Tijd: 20-22u inloop met koffie/thee 19.45u

Locatie: Nieuwe Kerk

Kosten: 25 euro

Materiaal: je ontvangt de eerste avond het cursusboekje

Meer informatie en opgave (tot 15 september): Jaap en Nancy Breekveldt, ministry@nk-utrecht.nl

Wat je ook interessant zou vinden