Doe mee met een NK Duurzame Challenge!

Een groenere kerk begint bij jezelf. Wil je jezelf uitdagen om duurzamer te leven, maar is het te lastig om zelf de stap te zetten? Doe dan nu mee met de NK Duurzame Challenge! Samen met andere Nieuwe Kerkers neem je de stap om 40 dagen lang duurzamer te leven.


De Nieuwe Kerk is de 200ste Groene Kerk. Dat is mooi maar vraag ook iets; ook van jou! Tijdens de gemeentedag hebben we met elkaar gesproken over wat je zelf kunt doen en wat we als gemeente kunnen doen. Een van die dingen is ons eigen leven verduurzamen. Door mee te doen aan een challenge kun je (weer) een stap zetten.

NK duurzaamheids challenges
Een challenge duurt 40 dagen tijdens deze periode heb je via een appgroep contact met Nieuwe Kerkers die met dezelfde challenge meedoen. Je deelt ervaringen, tips en misschien ook wel frustraties. Er zijn vijf challenges:

– 40 dagen geen vlees eten;
– Energie bespaarders;
– Afval reduceerders;
– Plastic dieet;
– Eerlijke kleding.

Met meerdere challenges meedoen is natuurlijk ook een optie .

Meld je aan per e-mail of bel 06 47 89 03 31.

Wat je ook interessant zou vinden