Doopdienst op zondag 29 april

Zondagmorgen komen we als gemeente weer bij elkaar om samen te zingen tot eer van onze God, om te horen van Zijn goedheid en om te zien dat Hij trouw is en zich aan ons mensen verbindt. Dat laatste zien we heel concreet in de doop van 3 kleine kinderen!

Tijdens de dienst zullen Lieke Aria Barendregt, dochter van Anja en Arjan; Pepijn Cees Pronk, zoon van Willemieke en Maarten; Robin Johannes Oolbekkink, zoon van Mary-Anne en Rutger, worden gedoopt.

We zien uit naar een feestelijke dienst, waar je van harte voor bent uitgenodigd. Voor degenen die vakantie hebben: een hele mooie tijd, van ontspanning en opladen. Hoe dan ook: vrede en alle goeds.

Zet de dienst als *.ical in je agenda

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.