Doopdienst zondag 14 maart | Thema: Aan het hoofd

In deze doopdienst sluiten we weer aan bij het kringthema over de kerk. Deze keer over leiderschap (n.a.v. Efeze 4: 1-16). Over Jezus als hoofd van de kerk en hoe vanuit Hem verschillende bedieningen kunnen functioneren. Dit allemaal gericht op de geestelijke groei van de hele gemeente. Paulus gebruikt de metafoor van een groeiend kind naar volwassenheid.

Ik las in een NOS bericht een overzicht van de visie van alle politieke partijen op het kind ‘van baby tot volwassenheid’ en wat er allemaal nodig is om dat in goede banen te leiden. 
Doet mij denken aan ons als Nieuwe Kerk. Hoe zien wij die groei voor ons? Welke investeringen vraagt dat als het gaat om de geloofsopvoeding van kinderen en volwassenen? Wanneer ben je eigenlijk geestelijk volwassen? En wat verwacht je daarin van de mensen die leiding geven in de kerk?
Mooie vragen om in deze doopdienst mee bezig te gaan.
In deze dienst worden de volgende kinderen gedoopt:
Meysa Ella, dochter van Nilco en Else
Job Benjamin, zoon van Arnoud en Ilse
Lieke, dochter van Ilse en Matthijs.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk