Doopdienst op zondag 4 februari met thema ‘Thuis bij de Vader’

Vlak voordat Jezus zijn discipelen moet verlaten spreekt Hij met hen over het ‘huis van de Vader’ (Johannes 14). Hij zal een plaats voor hen klaarmaken, zodat ook zij kunnen wonen bij God de Vader. Wat betekent het om te wonen bij de Vader? Waar bemoedigen of verrassen deze woorden van Jezus ons?

We gaan met elkaar ontdekken dat het wonen bij God niet is gereserveerd voor na onze dood, maar nu al werkelijkheid mag zijn. In dit leven mag je kind aan huis zijn in het huis van de Vader.

Deze boodschap geldt ook voor onze kinderen. Ook zij mogen delen in deze belofte en wij mogen hen daarin voorgaan. Prachtig om juist in deze dienst een zevental kinderen van de gemeente te dopen. Voor heel de gemeente een herinnering aan de eigen doop en/of een uitnodiging om je toe te wijden aan Jezus Christus. Juist in de doop wordt zichtbaar dat we als gemeente van Christus ondergedompeld zijn in Jezus’ dood en opstanding. Dat ons leven geborgen is bij God de Vader. Dat we thuis zijn bij Hem.

Dit zijn de namen van hen die gedoopt worden:

  • Elise Hadassa Oudshoorn (Elise), dochter van Danielle en Joram Oudshoorn
  • Emilia Noor Maartje Anne (Emilia), dochter van René en Selene van Mourik
  • Johannes Hendrinus van Dijk (Jona), zoon van Jos en Marijke van Dijk
  • Joppe Gijsbertus Verbree (roepnaam Joppe), zoon van Jorien en Henkjan Verbree
  • Lisanne Elizabeth Hoving (Lisanne), dochter van Erik en Tryntsje Hoving
  • Robert Nathanael Scherff (roepnaam Nathan), zoon van Arnoud en Ilse Scherff
  • Stijn Jonathan Mulder (Stijn), zoon van Marjolein en Erwin Mulder.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk