Dopen in het park, in de de Voorveldse Polder (12juli)

Door buiten te dopen kunnen er mensen bij zijn én hebben we een prachtige gelegenheid om weer samen te zingen! – Voor het tweede deel van de kerkdienst ben je vanaf 11 uur welkom in de Voorveldse Polder (rond de steiger bij de ‘Budgetcamping’).

Kom het liefst op de fiets en zet hem op de aangegeven plekken. (Er is beperkt ruimte om auto’s te parkeren op de camping.) We gaan samen zingen en zijn getuige van de doop. Na afloop is er ruimte om samen koffie/thee te drinken en te picnicken. Neem daarvoor zelf je koffie/thee, eten, stoeltje, kleedje mee.
NB. zoals altijd ook nu: denk aan de 1.5meter.

Aanmelden voor ‘dopen in het park’ kan via deze link. Als je je al aangemeld hebt voor de kerkdienst hoef je dat niet nog eens te doen voor het dopen. Helaas kunnen we dit deel niet livestreamen. We proberen het dopen te filmen zodat het snel daarna alsnog mee te beleven is.

We zoeken nog enkele vrijwilligers die om 10.30 uur de route en afstand aangeven, meld je daarvoor even bij Arie.
PS. Als we niet meer aanmeldingen kunnen hanteren, is dit nog een manier er toch bij te zijn :).
Voor verdere vragen bel/app/mail Arie of bel 06 48538315

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk