Experience-room-dag

Jouw input is voor ons van belang! Ben jij… · Tussen de 20 en 40 jaar? · Word je aangesproken door thema’s als zingeving, spiritualiteit, saamhorigheid? · Of heb je juist geen affiniteit met thema’s als zingeving, spiritualiteit, saamhorigheid? Dan zoeken we jou!

En zet dit bericht gerust door naar mensen in je netwerk van wie je denkt dat dit interessant kan zijn!

Wat we van je vragen
Wij zijn op zoek naar jouw ervaringen, beelden en visie op de thema’s Zingeving & Saamhorigheid.
We willen je daarom graag uitnodigen voor een zogenaamdeExperience Room van de Dienstenorganisatie Protestantse Kerk Nederland.

Aanleiding
Uit onderzoek blijkt dat maar liefst 60% van de Nederlanders op zoek is naar zingeving en saamhorigheid. Om deze trend beter te begrijpen, en tevens geïnspireerd te raken welke lessen we hieruit kunnen halen voor de Protestantse Kerk Nederland, zijn wij nieuwsgierig naar jouw ideeën en beelden over deze thema’s!

Hoe willen we dit aanpakken.
Je bent een uur te gast in een zogeheten Experience Room. Daar komen allerlei vragen, stellingen en beelden voorbij. Op een interactieve manier kun jejouw ervaringen, inzichten, ideeën en gedachten delen.

Een greep uit de vragen waar we nieuwsgierig naar zijn
· Herken je deze trend?
· In hoeverre geef jij (dagelijks) invulling aan deze thema’s / op welke manier?
· Wat werkt daarin goed voor jou, wat werkt minder goed?
· Wat kan de Protestantse Kerk Nederland hieruit leren en meenemen?

Schrijf je in!
Jouw input is voor ons heel waardevol. Schrijf je nog deze week in op een tijdslot via deze link
Je ontvangt als dank een cadeaubon!

De Experience Room vindt plaats in The Social Impact Factory, op enkele minuten loopafstand van Utrecht Centraal.
Leuk je daar te ontmoeten!

Hartelijke groet,

Vincenza La Porta
dienstenorganisatie Protestantse Kerk

Wat je ook interessant zou vinden