Berichten uit de gemeente | Huwelijken & geboorte

Huwelijksaankondigingen

Van harte gefeliciteerd bruidsparen!

30-8-2019       15.30   Kerk Oud-Zuilen          Wilbert & Eline

31-8-2019       19.00   Oude kerk te Zeist        Bas & Esther

6-9-2019         14.30   Bethlehemkerk te Den Haag    Maartje & Kees

Geboortebericht

Mooi nieuws! Op 20 augustus is Olivia Esther geboren. Olivia is de dochter van Inge en Joshua die eerder dit jaar i.v.m. hun verhuizing afscheid namen van de Nieuwe Kerk. In een persoonlijk bericht zeggen ze het volgende:

Mooie mensen,

Toen we lid waren van de NK maakten we veel mee in ons leven – één van die dingen was het lange wachten op dit kleine wonder. In de NK, bij de mensen, tijdens de diensten, vonden we rust, troost en ruimte om hiermee om te gaan. Daarom delen we ook graag dit mooie nieuws met jullie – in dankbaarheid voor de steun die we mochten vinden.

Alle goeds & zegen,

Joshua en Inge

Wil je Inge en Joshua een kaartje sturen? Het geboortekaartje van Olivia met hun adres hangt op het prikbord in de hal bij de zij-ingang. 

Wat je ook interessant zou vinden