Geef een kerstpakket aan iemand die wat extra’s kan gebruiken

Ook dit jaar kan je weer een mooi kerstpakket samenstellen voor een stadsgenoot via Present. De kerstpakketten gaan naar mensen die wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken vanwege beperkte financiële middelen, een slechte gezondheid of weinig sociale contacten.  

We nodigen je uit om een feestelijk kerstpakket samen te stellen om zo een lichtpuntje te brengen in donkere dagen. Dit kan je alleen doen, met je gezin, vrienden of kring. Maak een bijzonder pakket waarvan je denkt ‘dat had ik zelf ook wel willen krijgen’! 

Present Utrecht zorgt voor adressen van mensen die hiermee écht geholpen kunnen worden. 

Wil je ook meedoen?
Zo werkt de actie: 

  • Mail je gegevens naar de diaconie en geef aan hoeveel pakketten je wilt maken en langsbrengen;  
  • Daarna ontvang je dan de adresgegevens, gezinssamenstelling en eventuele wensen van de mensen die het door jou gemaakte pakket gaan ontvangen; 
  • Stel vervolgens een feestelijk en passend kerstpakket samen, zoals je dat zelf ook wel zou willen krijgen; 
  • In de week voor kerst kan je het pakket afleveren op het betreffende adres. Dan worden de ontvangers nog voor de kerst verrast, een lichtpuntje! 

Diaconie Nieuwe Kerk

Wat je ook interessant zou vinden