Gezocht: enthousiaste bandleden kidsband

Met de kinderen hebben we naast de zondagse diensten ook momenten van muziek en ontmoeting. Graag vormen we een kinderband met een aantal enthousiaste muzikanten die op deze momenten de kinderen kan begeleiden met muziek.

Wat wordt er van je verwacht?
We zoeken (zowel jonge als oudere) muzikanten die het leuk vinden om met kinderen muziek te maken, interactie te hebben met kinderen, muzikaal zijn en de kinderen in aanbidding te leiden. We verwachten dat je op de momenten dat de kidsband speelt aanwezig bent of vervanging organiseert.

Wanneer speelt de kidsband? 
 Twee kinderdiensten per jaar: de eerste zal zijn op 20 oktober. Dit is tijdens de ochtenddienst.
 Kliederkerk: 3 november, 22 december, 23 februari, 5 april, 21 juni van 16.00-18.00 uur.
 Kidshood: zaterdag in het voorjaar

Hoe gaat het verder?
Lijkt het je leuk om op deze manier aan de slag te gaan in de kerk, met kids en met muziek. Meld je aan! Op basis van het aantal aanmeldingen wordt een kidsband geformeerd. Mogelijk organiseren we een open oefenavond, zodat we met elkaar kunnen ontdekken wat past. Aanmelden of heb je vragen? Dan kan je terecht bij Miriam Waalewijn (jeugdouderling) of Hanneke Hoogendoorn (coördinatie muziekgroepen).

Wat je ook interessant zou vinden