Gezocht: nieuw verhaal voor de wereldwinkel!

Lijkt het je leuk om de wereldwinkel van nieuw elan te voorzien? En heb je 1 zondag per maand over om chocola of andere fair trade producten te verkopen na de dienst? ​Reageer dan nu!

Chocolade en fair-trade producten worden iedere maand verkocht in de Nieuwe Kerk door de wereldwinkel. Jaren geleden is de wereldwinkel opgezet om mensen bewuster te maken van fair-trade producten. Ook hielp de wereldwinkel mee om geld in te zamelen voor Save in India, een organisatie die kinderen uit de textielindustrie haalt in India. Veel gemeenteleden zijn inmiddels erg bewust van oneerlijke chocola. Doel bereikt dus voor de wereldwinkel. Tegelijkertijd zijn er nog veel producten, die gemeenteleden kopen en misschien niet zo duurzaam en eerlijk zijn. Denk bijvoorbeeld aan kleding, shampoo (plastic), bankrekening en stroom.

Nu Mirjam Zwaal heeft aangegeven te willen stoppen met de wereldwinkel, zijn we op zoek naar iemand die de wereldwinkel opnieuw vorm wil geven om duurzame en eerlijke producten te promoten in de Nieuwe Kerk. Wij denken graag met je mee hoe de wereldwinkel een nieuw en eigentijds verhaal kan vertellen. Het verhaal achter het product!

Lijkt het je leuk om de wereldwinkel van nieuw elan te voorzien? En heb je 1 zondag per maand over om chocola of andere fair trade producten te verkopen na de dienst? ​Reageer dan nu!

​Heb je interesse, stuur een e-mail naar onze Diaken Wereldwijd, Wilco van Bokhorst.

Wat je ook interessant zou vinden