GEZOCHT: organisatoren/coördinatoren activiteit(en) voor kinderen in noodopvang in Voorveldse Polder

Sinds december 2021 wonen zo’n 300 vluchtelingen in een hotel op steenworp afstand van de Nieuwe Kerk, namelijk in Voorveldse Polder. Onder hen zijn zo’n 140 a 150 kinderen. Deze kinderen hebben ook een zomer voor de boeg. Een zomer die waarschijnlijk wat minder gevuld is met leuke activiteiten dan die van onze kinderen.

Daarom heeft de diaconie het idee om te kijken of deze zomer één of meerdere activiteiten voor deze kinderen georganiseerd kunnen worden. Door middel van deze oproep willen we erachter komen of er enthousiastelingen in de NK zijn die kartrekker willen zijn voor deze activiteit(en). Lijkt jou dat leuk of wil je hier in ieder geval verder over praten? Meld je bij Nilco van der Steege of Arjan de Vries via mail.

Wat je ook interessant zou vinden