Gezocht! Vervul een taak in de communicatie

Met alle ontwikkelingen dit jaar en de beschikbaarheid van de Wilhelminakerk zijn de taken rondom communicatie nog fundamenteler geworden. Er zijn mensen nodig voor een verscheidenheid van taken. Hieronder een overzicht van alle taken. Veel van deze taken zijn erg flexibel en zo groot (of klein) als je
deze er zelf van maakt.

Redactielid Nieuwsflits
Heb je een paar uurtjes per maand tijd en ben je geen digibeet? Als onderdeel van het redactieteam vervul je een belangrijke rol in de nieuwsvoorziening binnen de Nieuwe Kerk. Elke donderdagavond wordt de nieuwsflits naar meer dan 750 lezers verstuurd. Als redactielid stel je deze samen door de ingezonden berichten op te maken voor op de website en te delen in de nieuwsflits. Hierbij maken we gebruik van WordPress en Mailchimp. Heb je daar nog nooit mee gewerkt, geen probleem, het team werkt je graag in. Het was voor de teamleden ook nieuw 🙂

Hoeveel tijd dat kost? Afhankelijk van je digitale handigheid een paar uurtjes per nieuwsflits. Je bent zo’n 1x per maand aan de beurt als je het team komt versterken. Vind je dit leuk? Mail ons.


Schrijver Mensen van Jezus
Vind je het leuk iemand te interviewen en heb je een vlotte pen? Dan is het meeschrijven aan de verhalenserie Mensen van Jezus wellicht iets voor jou. In deze serie staat de vraag centraal “Wat betekent God en het geloof voor jou?” Kerkgenoten delen hun ervaringen met hulp van een schrijver.
Vanwege een tijdelijke pauze van een van de schrijvers zoeken we nieuwe mensen die ons team komen versterken. Mensen van Jezus is een tweewekelijkse verhalenserie, geĂŻnspireerd op het concept Humans
of New York. Vind je dit leuk? Mail ons.

Instagram held
Tegenwoordig gaat de meeste externe communicatie via Instagram en Facebook. Het is een belangrijke brug naar de tieners, jong volwassenen of volwassenen met een jonge geest :-). Weet jij wat mensen aanspreekt? Had je altijd al beheerder willen zijn van een insta account met 700+ volgers? Denk je dat je daar 1000 volgers van kan maken? Mail ons.


Teamlid NK-app
De afgelopen jaren hebben we met veel plezier gebruik gemaakt van de Church-App. De komende tijd zullen we gaan werken aan een transitie naar een nieuwe app. Voor deze transitie zijn we hard opzoek naar beheerders die vanuit de Nieuwe Kerk meekijken/meeleren maar ook staan voor de belangen van de NK naar de leverancier. Een leerzaam proces waar je veel van de Nieuwe Kerk te zien krijgt en waar je geen ICT kennis voor nodig hebt. Vind je dit leuk? Mail ons.

Wat je ook interessant zou vinden