Gezocht: vrijwilligers voor hulp bij dienst in zorgcentrum Nieuw Tamarinde

In sommige kerken is het teruglopend aantal bezoekers een probleem.
Wij hebben als zorgcentrum Nieuw Tamarinde (Overvecht Zuid, Neckardreef 6, dichtbij de Watertoren) een heel ander soort probleem: er willen zoveel bewoners naar de viering dat het soms nauwelijks lukt om alle bewoners op te halen.

Zou u misschien ons ca eens in de 2 maanden kunnen helpen op de zondagochtend, om zo ook voor hen, de kerkgang mogelijk te blijven maken?


Hoe kunt u helpen?
U kunt individueel helpen, maar zeker ook als vriendenclub, of echtpaar. Wij verzamelen rond 10 voor 10 om de bewoners op te halen, om 10.30 begint de viering die 3 kwartier duurt. Rond 11.30 uur worden de bewoners weer naar de afdeling gebracht. Zo proberen we samen de vieringen toegankelijk houden voor iedere bewoner die graag naar de kerk wil.

Wat bieden wij? 
Een fijn team om bij aan te sluiten, met oog en aandacht voor elkaar, en u maakt meteen een korte viering mee in een bijzondere sfeer.
Interesse? Bel (06- 212 83 94 3) of <a href=”mailto:m.jurjens@careyn.nl”>e-mail</a>.

Graag tot horens of ziens,
Mini Jurjens

Wat je ook interessant zou vinden