‘GOEDE BUREN GEZOCHT’

Wil je wonen op een bijzondere plek in Utrecht? Dan zoeken we jou! Voor Woongroep Leidsche Rijn is Timon op zoek naar een alleenwonende kernbewoner.

Kernbewoners zijn mensen die als goede buur een luisterend oor bieden aan jongeren en die samen met alle woongroepleden een stukje van het gewone dagelijkse leven met elkaar delen. Als kernbewoner heb je een eigen appartement, net als alle andere kernbewoners en jongeren. Daarnaast is er ook een grote gemeenschappelijke ruimte en tuin, waar je elkaar ontmoet. Ben of ken jij die goede buur? Klik dan hier: Kernbewoner | Woongroep Leidsche Rijn (alleenwonende of stel) (timon.nl)

Bedankt alvast voor het meedenken!

Hartelijke groet,

Nieske Heutink, Regiocoach vrijwilligers
Team Vrijwilligersconcepten

Stichting Timon
Laan van Vollenhove 3209
3706 AR ZEIST
Postbus 462 (postadres)
3700 AL ZEIST

Wat je ook interessant zou vinden