Goede Hemelvaartsdagdienst (Koningsdag)

Vorige week donderdag vierden we voor het eerst in jaren weer Hemelvaartsdag in de Nieuwe Kerk. Met zo’n tweehonderd gemeenteleden werd dit een mooie en vrolijke dienst.

En niet voor niets. Hemelvaartsdag is een tamelijk onderschatte feestdag. In een dienst waarin er veel ruimte was voor kinderen en de inhoud ook op hen afgestemd was, ging Dirk daarop in. Want waarom zou je feestvieren als iemand afscheid neemt? Het antwoord is dat Jezus na zijn hemelvaart de troon besteeg in de hemel. Hij is koning van de hele wereld geworden. Dat hebben we in deze dienst gevierd.

Na de dienst was ook de Bring Your Own Brunch een goed moment om elkaar te ontmoeten. Bedankt aan alle mensen die eten hebben meegebracht!

Hartelijk welkom volgend jaar!

Kerkdienst gemist?
Wil je de kerkdienst terugkijken? Klik hier voor het bekijken van de dienst in beeld en geluid.

Wat je ook interessant zou vinden