Happietaria Utrecht 2019

 Misschien hebt u er al eens van gehoord: Happietaria is een pop-uprestaurant dat elk jaar gedurende een maand zijn deuren opent en volledig gerund wordt door christelijke studenten en vrijwilligers.

Alle opbrengsten zijn bestemd voor het goede doel. Dit jaar steunt Happietaria een project van stichting ZOA: Voedselzekerheid in Zuid-Soedan. Het project helpt boeren door middel van scholing en materiële hulp hun leven weer op te bouwen na de verwoestende burgeroorlog van de afgelopen jaren.

Happietaria Utrecht 2019 zal van 30 januari tot en met 9 maart geopend zijn in Molen de Ster, Molenpark 3.

Bij dezen nodigen we u van harte uit om eens te komen eten in ons restaurant en zo het project te steunen. Natuurlijk is het ook mogelijk om op een andere manier bij te dragen. Bezoek daarvoor onze website, of doneer direct op rekeningnummer NL87 RABO 0320 3779 46 t.n.v. Stichting TEAR FUND Nederland. We ontmoeten u graag!

Wat je ook interessant zou vinden