Heb jij de diaconie al laten weten waar jij je voor inzet?

Verschillende mensen hebben de online vragenlijst van de diaconie al ingevuld, maar met meer respondenten krijgen wij een nog vollediger beeld over de doelen, vrijwilligersinitiatieven en thema’s waar gemeenteleden bij betrokken zijn. Op deze manier hoopt de diaconie meer aandacht te kunnen geven aan initiatieven die leven bij gemeenteleden.

Daarnaast is de diaconie voor de vastenperiode op zoek naar een internationaal doel voor de uitgangscollecte. Ook als je hiervoor ideeën hebt, vragen wij je om de vragenlijst in te vullen. Daarom nogmaals een oproep om vijf korte vragen te beantwoorden door op deze link te klikken. Alvast hartelijk bedankt voor jullie hulp! Voor vragen of meer informatie kan je contact opnemen met Annemieke Rietberg: annemiekerietberg@hotmail.com en Wilco van Bokhorst: wilcovanbokhorst@gmail.com.

Wat je ook interessant zou vinden