Heb jij ook weleens ‘duurzame keuzestress’?

Wat je aantrekt, hoe je reist, wat er in je koelkast ligt… Je kunt er niet omheen, duurzaamheid raakt alle vlakken van je leven. Heb jij hierdoor ook weleens last van keuzestress? Dan hebben wij wat voor je!

Micha Nederland organiseert dit najaar samen met Alfred Slomp, auteur van Superwaar, een inspiratietour over geloven en duurzaamheid. Tijdens deze inspiratieavonden krijg je een praktische workshop, een kennismaking met de Micha Cursus, een miniconcert van Schrijvers voor Gerechtigheid en gratis eerlijke koffie!

De inspiratietour doet verschillende plaatsen in Nederland aan. Op 7 november is de tour dichtbij Utrecht: in Nieuwegein, op de Bedumerschans 4. Jij bent van harte welkom!

  • Inloop vanaf 19.45 uur
  • Start programma om 20.00 uur
  • Om 22.00 uur is het programma afgelopen
  • Er is na afloop nog tot 22.30 uur tijd om te borrelen/na te praten

Voor slechts 5 euro per persoon kun je erbij zijn. Kaarten reserveer je bij Micha Nederland.

Wat je ook interessant zou vinden