Heel veel dank

Geliefde gemeenteleden, wat ben ik ontzettend dankbaar voor alle kaarten en andere berichten, die ik in de afgelopen maanden van zoveel van jullie heb ontvangen. Tot 2 weken geleden ging er geen dag voorbij of er lag minimaal één kaartje bij de post. En deze week zijn daar opnieuw de vele blijken van meeleven en felicitaties met mijn verjaardag. Jullie hebben me elke keer gezegend met zoveel betrokkenheid, liefde en gebed. Het heeft me ontroerd en gesterkt in deze tijd van afstand nemen. Heel veel dank!

Moge de baby van Bethlehem je vrede geven.
Moge het kind van Nazareth je vreugde geven.
Moge de man van Galilea je kracht geven.
Moge de Messias van Golgotha je moed geven.
Moge de opgestane Jezus je hoop geven.
En de opgevaren Christus een voorsmaak van zijn glorie. 

Hopelijk tot weerzien in het nieuwe jaar en voor nu: wees in alle omstandigheden gezegend met vrede en alle goeds

Lydia

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.