Help jij mee bij de Open Kerk op zondag?

Zondag na de dienst (11.15-13u) kun je in de kerk terecht voor rust/bezinning of een gesprekje. Deze gelegenheid willen we graag blijven bieden zolang we nog niet fysiek samen mogen komen. Dit kan alleen doorgaan als er mensen zijn die hiervoor beschikbaar willen zijn als gastheer/-vrouw. Dat betekent vooral dat je mensen de ruimte biedt door er te zijn zodat de kerk open kan zijn. En soms een kop koffie/thee aan te bieden of een luisterend oor. Het is ook leuk te merken dat mensen uit de wijk de kerk weten te vinden en spontaan binnen komen lopen tijdens een wandelingetje. Het aantal mensen dat je kunt verwachten varieert tussen de 1-5. Je kunt ook zelf natuurlijk genieten van een moment in de kerk.

Wil jij hier een keer aan meedoen, laat het mij weten! Mijn contactgegevens vind je in de app.

Nancy Breekveldt

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Nancy Breekveldt (ouderling gebed)

Nancy Breekveldt is samen met haar man, Jaap Breekveldt, ouderling Gebed.