Inspiratieavond 14 maart ‘Genieten van Genoeg’

Heb jij al bedacht of je gaat vasten in de veertigdagentijd? De Nieuwe Kerk organiseert op donderdagavond 14 maart een avond over geloof en duurzaamheid.  Martine Vonk is de spreker deze avond en zij zal ons meenemen naar de relatie tussen duurzame consumptie en de veertigdagentijd.

Martine is gepromoveerd op onderzoek naar waarden en duurzaamheid en in 2017 is haar boekje ‘Genieten van Genoeg’ verschenen. Tijdens deze avond zal er aandacht zijn voor de praktische kant van een duurzame leefstijl en hoe je dit kunt invullen vanuit een innerlijke motivatie. Laat je inspireren over hoe jij je tijdens de veertigdagentijd zou kunnen bezinnen. Je bent van harte welkom om 20.00 uur (inloop vanaf 19.45 uur) in de Nieuwe Kerk, Bollenhofsestraat 138-A.

Wat je ook interessant zou vinden