Introductie-avond voor nieuwe leden

Op de donderdagen 28 februari en 7 maart wordt er een twee avonden durende introductie voor nieuwe leden georganiseerd.

Ook als je meer betrokken wilt zijn bij de Nieuwe Kerk en nog geen lid bent, ben je welkom. Tijdens de avonden leer je elkaar en de kerk (nog) beter kennen, en kom je erachter welke plek jij in de kerk zou willen en kunnen innemen.

Er wordt ingegaan op: Wat is typisch Nieuwe Kerks? Hoe geloven we? Wat verwacht jij? De predikanten zullen ook aanwezig zijn om stil te staan bij onze visie als kerk in de stad.

Ben je van plan om te komen? Stuur een e-mail naar pastoraat@nk-utrecht.nl. De avonden beginnen om 19.45 uur met koffie en thee en duren tot ongeveer 21.30 uur en zullen in de zaal achter de kerk zijn.

Wat je ook interessant zou vinden