Inzamelingsactie Voedselbank | 6 & 13 nov.

Nu de prijzen stijgen en steeds meer mensen moeite hebben om hun rekeningen en boodschappen te betalen, groeit het klantenbestand van de Voedselbank. Als het zo doorgaat, moeten ze binnenkort kiezen tussen een klantenstop en minder voedsel in de pakketten. De voorraden en aanvoer zijn niet genoeg om, zeker met een feestmaand voor de deur, iedereen van een fijn pakket te voorzien.

Als kerk willen we delen wat we hebben met mensen die geld en eten tekort komen. Daarom organiseren we een inzamelactie voor de Voedselbank. Je kunt aanstaande zondag en/of zondag 13 november boodschappen meenemen en deze voor of na de dienst inleveren bij de ingang op beide locaties.

Producten die de Voedselbank graag ontvangt:

 • groente in pot of blik
 • rijst, pasta of pureepoeder
 • saus voor pasta of rijst
 • houdbare vleesproducten in blik
 • houdbare visproducten in blik
 • houdbare melk en melkproducten
 • koffie (gemalen)
 • thee
 • houdbaar broodbeleg bv. jam, chocopasta, hagelslag, pindakaas
 • knäckebröd, crackers, ontbijtkoek
 • pannenkoekmeel
 • noten, chips
 • vruchtensap, frisdrank, vruchtenlimonadesiroop
 • wasmiddelen
 • verzorgingsproducten (douche/shampoo bijv)
  > Geen alcohol, vleeswaren, versproducten of ander bederfelijk voedsel.
  > Let u alstublieft ook op de vervaldatum, hoe verder weg hoe beter.

Wat je ook interessant zou vinden