Kaartenactie van Boaz (10) voor kinderen in Bolivia

De 10-jarige Boaz Houtman verkoopt komende zondag (4 maart) zelfgemaakte kaarten bij de Fairtradetafel voor een project van Tear. Wat beweegt hem? En welke kaarten zijn er te koop? We stelden hem 4 vragen om meer te weten te komen over zijn actie.

Boaz, hoe is jouw actie ontstaan?
“Ik doe deze actie omdat wij in de 40-dagentijd altijd iets voor armen doen. In het boekje van Tear las ik over hun actie in Bolivia en wilde graag iets doen voor de kinderen.”

Welke kinderen wil je met de actie helpen?
“In Bolivia is het vaak onveilig voor kinderen, ze krijgen veel te maken met geweld, soms ook in hun eigen gezin. Tear geeft het geld aan een organisatie in Bolivia die meehelpt aan de veiligheid voor kinderen en ze krijgen hulp als ze geweld hebben meegemaakt.”

Hoe lang maak je zelf al kaarten?
“Ongeveer 2 maanden.”

Hoeveel kaarten zijn er te koop?
“Ik verkoop allemaal verschillende kaarten, ik heb nu ongeveer 30-40 kaarten. Ze kunnen zondag allemaal verkocht worden!”

Zorg dat je zondag los geld meeneemt, zodat je bij de Fairtradetafel flink kunt inkopen!

Wat je ook interessant zou vinden