Kerk zijn = gemeente zijn!

Met de Alpha cursus geven wij deelnemers een klein kijkje in wat het leven als een christen kan zijn. Doordat de avond start met een goede maaltijd is er sowieso veel tijd voor samen zijn en oprechte interesse voor elkaar. Daarnaast worden een aantal basis thema’s van het christelijk geloof behandeld.

We gaan open in gesprek over allerlei aspecten van het christelijk geloof en een persoonlijke relatie met Jezus. Belangrijke ingrediënten van de cursus zijn verder (naast lekker eten) een open en ongedwongen sfeer.

Heb je bepaalde levensvragen en wil je deze in een christelijk licht zetten? Of wil weten wie God is en hoe je hem (beter) kan leren kennen? Of ga je iemand uitnodigingen voor de Alpha cursus?

Maandag 16 september 18.45 uur is de open avond.
Locatie Nieuwe Kerk Utrecht

Opgeven voor de open avond en of de cursus zelf kan per mail.

Wat je ook interessant zou vinden